Magdalena Woszczek - salsa Lublin - nauka tańca

Sexy dance


Kurs ten,to oprócz dobrej zabawy w babskim gronie, podczas której gubimy kalorie, to również terapia dla nieśmiałych. Podczas zajęć przełamujemy opory zarówno fizyczne, jak i mentalne, nabieramy pewności siebie i odkrywamy swoją kobiecość, jak również możliwości swojego ciała.
Sexy Dance to uwodzicielski taniec, który poprawi kondycję i humor każdej kobiecie.
Naukę rozpoczynamy od najprostszych kroków i figur, przydatnych na imprezach i nie tylko. Zajęcia mają na celu sprawienie, że będziesz błyszczała i zwracała na siebie uwagę.
Zajęcia sexy dance są zajęciami wszechstronnymi, podczas których wykorzystujemy i łączymy różne style i techniki tańca takie jak: salsa, pop, jazz, funky, tańce latynoamerykańskie - chacha, rumba, samba i inne...
Sprawia to, że każde zajęcia są inne i niepowtarzalne i że Każdy Znajdzie Coś Dla Siebie:)
Główny nacisk kładziony jest na seksowne ruchy bioder, klatki piersiowej, pracy rąk w tańcu, odpowiednie stawianie kroków, wzmocnienie poszczególnych partii mięśniowych, odpowiednie gesty i mimikę.
Zajęcia te sprawią, że Twoje ciało się zmieni, Ty nabierzesz pewności siebie i Poczujesz się dobrze we własnym ciele, w każdym ciele niezależnie od wieku.
Kurs ten to czas, kiedy możesz oderwać się od rzeczywistości, przenieść się do filmu Moulin Rouge lub zatańczyć w teledysku Pussycat Dolls.