APT Szkoła tańca

Sexy BUP

Sexy BUP to zajęcia fitness stworzone specjalnie z myślą o paniach. W ich nazwie zawarte są pierwsze litery części ciała, na które kładziemy największy nacisk podczas treningów: są to brzuch, uda i pośladki. Sexy BUP jest połączeniem najlepszych ćwiczeń wzmacniających i modelujących dolne partie ciała, które pozwalają paniom czuć się jeszcze bardziej kobieco w swojej skórze.

Zajęcia sexy BUP mają za zadanie wymodelować i wzmocnić ciało, by każda kobieta czuła się bardziej pewna siebie i poruszała się z większym powabem oraz gracją. I bynajmniej nie chodzi tu o grację rodem z baletu. Treningi w naszej szkole zawsze są niepowtarzalne i ekspresyjne. Po dynamicznej rozgrzewce uczestniczki przechodzą do wykonywania ćwiczeń aerobowych, które czasem intensyfikujemy doborem odpowiedniego sprzętu fitness.

Efekty zajęć sexy BUP są widoczne już po kilku pierwszych treningach. Dzięki regularnym ćwiczeniom uczestniczki uzyskują kształtne pośladki, zgrabne i wymodelowane nogi oraz płaski i wytrzymały brzuch. Wyrzeźbione mięśnie i spalona tkanka tłuszczowa sprawiają, że panie mogą chwalić się nie tylko kształtnym ciałem, ale także lepszą kondycją.

Wybierając strój na trening sexy BUP, warto postawić na wygodne ubranie, które nie będzie krępowało ruchów. Ważne są też wygodne buty – najlepiej adidasy. Zanim jednak skompletujesz ekwipunek, skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce w grupie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Bolesława Prusa 8 budynek "C",
20-064 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na GMB.