APT Szkoła tańca

WARSZTATY z BACHATY DOMINICANY!!!

Zapraszamy na warsztaty ...

Mamy zaszczyt zaprosić Was na pierwsze w Lublinie warsztaty z bachaty dominikany, które poprowadzi Justyna Pyras:

Justyna Pyras - właścicielka Studia Tańca Pyras, instruktor sportu o specjalizacji taniec sportowy. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S".

Zaczęła tańczyć w wieku 7 lat zaprowadzona przez mamę na rytmikę do MDK w Kraśniku. Kiedy w rodzinnym mieście powstała pierwsza szkoła tańca Państwa A&K Kuźmickich, Justyna w wieku lat 10 trafiła od razu do grupy turniejowej, by rok później wystartować na pierwszym turnieju tańca towarzyskiego.

W swojej karierze tanecznej wielokrotnie podkreśla, jak wiele dała jej współpraca z Formacją Tańca Towarzyskiego "Fantan" Kraśnik, z którą dwukrotnie zdobyła vice Mistrzostwo Polski i reprezentowała kraj na Mistrzostwach Świata i Europy.

Odkąd zamieszkała w Toruniu wspólnie z partnerem, a teraz już mężem Jakubem, trenowała pod okiem Katarzyny i Łukasza Grzęskich. Szkoleniowcy jacy mięli wpływ na jej taniec to m.in. Jerzy Oleszczyński, Krzysztof Kulig, Robert Wota, Dorota i Krzysztof Trętowscy, Graham Oswick, Augustin Egurrola, Joanna Szokalska i Stefano Terrazzino.

Ukończyła wychowanie fizyczne na UKW w Bydgoszczy, by jeszcze lepiej poznać techniki prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą. Jej zajęcia są zawsze wyzwaniem, podchodzi do nich z wielkim zaangażowaniem, ale też z duża dawką pozytywnej energii.

Taniec jest jej wielką pasją i pragnie ją przelać na wszystkich adeptów sztuki tanecznej, marzeniem zaś dochowanie się par sportowych na najwyższym poziomie.
Justyna Pyras to osoba, której żadnemu szanującemu się bachatero przedstawiać nie trzeba. Najlepsza w "dominikańskim" stylu instruktorka, kto wie czy nie w całej Europie. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=dN_JyCwhpPI

DATA: 25-26 kwietnia 2015r.
MIEJSCE: APT Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek,
ul. Kiepury 5, Lublin

W PROGRAMIE 2-DNIOWYCH WARSZTATÓW M.IN.:
(sob. 4x45min / nd. 3x45min)

1. Bachata Dominicana – historia powstania, różnice między muzyka z Dominikany, a każdą inną, „musicality” – instrumenty bachaty dominikańskiej oraz ich znaczenie w muzyce i tańcu

2. Dominikański Footwork – praca u podstaw, czyli jak właściwie tańczyć „dominikanę” nie rozliczając jej, lecz „śpiewając” poprzez taniec do muzyki mieniącej się tysiącem dźwięków

3. Partnerwork – jak prowadzić (On) oraz być prowadzoną (Ona) po „dominikańsku” i mieć z tego jak najwięcej radości

4. „Crazy Dominican Footwork” – czyli jak doprowadzić ludzi do szczęścia i frustracji jednocześnie

!!! W RAMACH WARSZTATÓW - WIECZORNA IMPREZA w APT !!!

https://www.facebook.com/events/1610108675892874/

CENNIK:
do 08.03.2015 – 100zł
do 12.04.2015 – 120zł
od 12.04.2015 – 120zł lub 110zł/os dla par
(rabat 10% dla grup (min. 6 osób) i dla posiadaczy karnetów z APT)
Liczy się moment wysłania zgłoszenia!

Przelewu należy dokonać w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia!

ZAPISY:
Wymagane są wcześniejsze zapisy na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię, nazwisko, z dopiskiem "BACHATA" oraz, jeśli jest taka możliwość, z numerem kontaktowym).

PŁATNOŚĆ:
Dane do przelewu wysłane zostaną po wcześniejszej rejestracji mailowej.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Zajęcia odbywają się na sali z lustrami.
Zaznaczenie obecności na wydarzeniu na facebook'u nie jest tożsame z zapisaniem się na warsztaty - patrz zapisy.

UWAGA: Organizatorzy zastrzegają, że po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa w warsztatach nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za udział w warsztatach. Istnieje jednak możliwość przekazania swojego udziału w warsztatach innej osobie do dnia 19 kwietnia (ostatnia niedziela przed warsztatami).

 

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Bolesława Prusa 8 budynek "C",
20-064 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na GMB.