APT Szkoła tańca

Nauka tańca – salsa, hip hop i wiele innych

Nasza szkoła to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy chcą nauczyć się tańczyć od podstaw, jak też tych, którzy pragną rozwijać swoją taneczną pasję i doskonalić umiejętności. Oferujemy naukę różnych stylów tanecznych, w tym między innymi hip hop, tango argentino, sexy Dance, Salsa czy Taniec Towarzyski i inne. Kursantów dzielimy przez wzgląd na poziom zaawansowania, rodzaj tańca, a także grupę wiekową

Taniec dla dorosłych

W ramach nauki tańca dla dorosłych oferujemy kompleksowe wsparcie w przygotowaniu tańca dla nowożeńców, a także profesjonalną naukę tańców towarzyskich. Na kursach tanecznych poznają Państwo najważniejsze tańce standardowe oraz latynoamerykańskie. Ponadto zapewniamy lekcje salsy, bachaty i tanga argentyńskiego.

Taniec dla dzieci

Dzieciom zapewniamy zdobycie nowych umiejętności, nawiązanie wieloletnich przyjaźni, a także niesamowite doświadczenia oparte na pogłębianiu sprawności fizycznej i hartowaniu siły ducha. Obecnie udostępniamy kursy salsy i bachaty, tańca towarzyskiego, a także baletu oraz hip – hopu. Szczegóły dostępne w zakładce nauka tańca dla dzieci.

Taniec dla kobiet

Lady Styling, PJ Dance i Latino Fitness to podstawowe gatunki taneczne skierowane do kobiet. Od styli męskich odróżnia je większe zaangażowanie mięśni brzucha, pośladków oraz ud, co zapewnia wysportowaną i atrakcyjną sylwetkę. A co najważniejsze taniec dla kobiet to świetna zabawa pełna wzajemnego dopingu i sympatii. Na pierwszy trening możesz przyjść sama lub z siostrą / mamą / przyjaciółką. Wszystkiego Was nauczymy!

Taniec dla rodziców z dziećmi

Życie w ciągłym biegu, nadmiar obowiązków, brak czasu dla siebie, a co gorsza dla bliskich – która z nas tego nie doświadcza? W poszukiwaniu kompromisu między tym co użyteczne a przyjemne, proponujemy zajęcia taneczne skierowane do rodziców z dziećmi.  Jeśli Twoje dziecko dojrzało na tyle, aby tańczyć samodzielnie, proponujemy kurs taneczny „Razem Raźniej”. Jeśli dziecko nie porusza się samodzielnie zapraszamy na zajęcia „Latino Mama”.

Kursy tańca – salsa, tango i wiele innych

Profesjonalizm i doświadczenie naszych instruktorów sprawia, że zajęcia są bardzo dobrą formą spędzania wolnego czasu. Służymy również pomocą w trakcie wybierania najodpowiedniejszego kursu tańca. Uwzględniamy oczekiwania naszych kursantów i bierzemy pod uwagę stopień zaawansowania.

Zaufaj zawodowcom! Zapraszamy do najlepszej szkoły tańca w Lublinie - Akademii Promocji Tańca!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Bolesława Prusa 8 budynek "C",
20-064 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na GMB.