APT Szkoła tańca

Pierwszy taniec - Lublin

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Dlatego w sprawach kluczowych, w tym przy aranżacji pierwszego tańca, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Zajęcia przygotowujące do zatańczenia pierwszego tańca na weselu pozwalają na szczególną realizację potrzeb każdej pary. Kurs obejmuje dobór muzyki oraz odpowiedniego stylu tańca i choreografii, w której dana para w tym wyjątkowym dniu będzie dobrze się czuć i wyglądać. Może to być klasyczny walc lub coś egzotycznego, na przykład salsa. Dodatkowo oprócz nauki pierwszego tańca możemy przeprowadzić kilka lekcji tańca użytkowego, by przed weselem nauczyć się tańczyć z przysłowiowymi „ciotkami i wujkami”.

Nauka pierwszego tańca w praktyce

Naukę pierwszego tańca warto zacząć jak najwcześniej. W końcu pierwszy taniec to jedna z najbardziej stresujących chwil podczas Waszego wesela, a im więcej czasu będziecie mieli na przygotowania, tym więcej stresu sobie zaoszczędzicie. Dla większości par młodych optymalny czas na rozpoczęcie treningów to 5-6 miesięcy przed ślubem. Im bliżej wielkiego dnia, tym więcej rzeczy będziecie mieli na głowie, dlatego nie warto zostawiać nauki na ostatni moment.

Liczba lekcji potrzebnych do nauki choreografii zależy od umiejętności pary i jej oczekiwań co do pierwszego tańca. Zazwyczaj już na pierwszym spotkaniu jesteśmy w stanie określić przybliżoną liczbę godzin. Jedni potrzebują 6 lekcji, inni 20. Jedni przychodzą do nas już na rok przed ceremonią, by dopracować pierwszy taniec do perfekcji, podczas gdy innym wystarcza rozpoczęcie kursu na 2 tygodnie przed weselem. Jedno się nie zmienia: każdej parze jesteśmy w stanie pomóc, niezależnie od terminu, w którym się do nas zgłosi.

Jak przygotować się do zajęć pierwszego tańca?

Na kilka pierwszych zajęć najlepiej jest przygotować wygodne buty i strój. Na buty ślubne przyjdzie czas na kolejnych lekcjach, kiedy przyswoicie już choreografię. To będzie też najlepszy moment na przetestowanie tych elementów stroju ślubnego, które mają znaczenie w tańcu, m.in. marynarki pana młodego oraz welonu i halki z kołem panny młodej. Niczym innym nie musicie się martwić – zaufajcie nam i pozwólcie, że pomożemy Wam przygotować perfekcyjną taneczną oprawę Waszego wesela.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Bolesława Prusa 8 budynek "C",
20-064 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na GMB.