APT Szkoła tańca

Salsa i bachata dla dzieci i młodzieży

Taniec to naturalna forma ruchu sprzyjająca nawiązywaniu relacji, wzmacnianiu ciała i kształtowaniu prawidłowych wzorców ruchowych. Każdy z wymienionych czynników na pewno zaprocentuje w przyszłości. Tancerze to osoby uśmiechnięte, entuzjastycznie nastawione do życia, a przede wszystkim – otwarte i szanujące własne ciało.  Jeśli chcieliby Państwo, aby pociecha rozpoczęła swoją przygodę z tańcem, zachęcamy do poznania oferty nauki salsy oraz bachaty.

Nauka salsy

Salsa to taniec z karaibskim rodowodem. Charakteryzuje go geometria figur, rytmika stawiania kroków, a także bardzo duża liczba efektownych obrotów. Salsa wzmacnia mięśnie łydek, brzucha, a także grzbietu. Ponadto zwiększa mobilność bioder, co w przyszłości zapobiegnie powstawaniu urazów. Do rozpoczęcia nauki salsy dzieciom wystarczy komfortowe obuwie, wygodny strój i odrobina energii.

Nauka bachaty

Bachata to oryginalny styl taneczny swoje początki znajdujący w samym sercu słonecznej Dominikany. Strukturą przypomina tańce towarzyskie takie jak cha – cha czy klasyczne tango. Bachatę cechuje precyzyjna praca stóp, sensualne ruchy bioder oraz bardzo duży nacisk na pracę mięśni brzucha i prawidłową postawę ciała. Bachatę można tańczyć zarówno w parach, jak i solo, dlatego też znajduje zastosowanie nie tylko na konkursach tanecznych, ale i w życiu codziennym – podczas szkolnych wieczorków i rodzinnych spotkań.

Jesteśmy zespołem doświadczonych instruktorów tańca przystosowanych do pracy z dziećmi i młodzieżą. Potrafimy wydobyć z nich skrywany potencjał i zachęcić do aktywności fizycznej z pogranicza sztuki i sportu. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą nauki salsy / bachaty dla najmłodszych, zachęcamy do kontaktu z recepcją. Kursy taneczne realizujemy w Lublinie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Bolesława Prusa 8 budynek "C",
20-064 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na GMB.